2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Hunedoara
  6. Alte limbi straine - Tampa
Hut Team
Postat 26 aprilie 2024

Customer Service - ENGLEZA + SPANIOLA - REMOTE-Work from home

Salariu

4 000 - 10 000 lei

Localizare

Tampa

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiLimba: Engleză, SpaniolăNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 1234567890

Descriere

DESCRIERE

Locul de munca ideal! Lucra de acasa sau de pe orice parte a globului. Potential imens de promovare, castig si multe alte beneficii.

Candidatul Ideal

-Persoana dinamica, responsabila si organizata, interesata de o colaborare pe termen lung

-Adaptabilitate la munca in echipa, cu abilitati de comunicare si relationare

-Capacitate de analiza si incadrare in termene, gandire logica si atentie la detalii

-Fluent in Engleza si Spaniola.

Descrierea jobului

Gestioneaza si ofera solutii potrivite cazurilor preluate de la clienti;

Raspunde prompt si solutioneaza cerintele clientilor in scris (e-mail, chat sau telefon);

Asigura un nivel inalt de calitate in activitatea de Serviciu Relatii Clienti

Descrierea companiei

Suntem Hut Team Realty, o companie internationala de consulatanta si vanzari imobiliare cu sediul principal in Tampa Florida, SUA. www.hutteam.com. Upload CV in PDF.

Vino in echipa noastra!

Localitate

Tampa,

Hunedoara

Hunedoara, Tampa
ID: 264338130