2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Administratori cladiri si firme
  5. Administratori cladiri si firme - Cluj
  6. Administratori cladiri si firme - Cluj-Napoca
Postat 27 mai 2024

Customer Care servicii de curatenie

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Firna specializata in servicii de curatenie suntem în căutarea unei colege motivante și dedicate pentru a se alătura echipei noastre de Customer Care. Candidatul ideal ar trebui să fie comunicativ, să aibă abilități excelente de ascultare și să fie capabil să răspundă rapid și eficient la întrebările clienților.

Responsabilități:– Răspunderea la apelurile și e-mail-urile clienților și furnizarea de soluții adecvate la întrebările și nelămuririle lor;– Înregistrarea reclamațiilor și a problemelor clienților și găsirea soluțiilor potrivite pentru a le rezolva;– Gestionarea cu atenție a detaliilor despre produsele și serviciile noastre și furnizarea de informații exacte și relevante clienților;– Colaborarea strânsă cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura că clienții sunt mulțumiți și că problemele lor sunt rezolvate în mod eficient.

Cerințe:– Abilități excelente de comunicare și ascultare; Atitudine pozitivă și orientată spre clienți; Cunoștințe de operare pe calculator și abilități bune de scriere și vorbire în limba română și engleză.Remunerația este corelată cu aptitudinile și rezultatele tale și va fi una care te va menține motivat. Permis conducere cat B, obligatoriu

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267149658