2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bihor
  6. Romana - Oradea
Postat 30 mai 2024

Customer Care Representative

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 1

Echipa ESX caută o nouă colegă pentru postul de Customer Care Specialist in Bucuresti. Ne dorim în echipa noastră o persoană care urmărește să evolueze pe plan profesional, serioasă, energică, cu inițiativă și spirit de echipă dezvoltat!

Așteptăm CV-ul tău cu mare drag!

Cerințe:

- Abilități de comunicare;

- Dinamic/a, responsabil/a, flexibil/a, perseverent/a, cu dorință de învățare și avansare;

- Orientare spre nevoile, cerințele și problemele clientului

- Capacitatea de a construi si de a menține relații satisfăcătoare cu clienți

- Orientat/a către rezultate si indeplinirea taskurilor

- Abordare/gândire pe termen lung/gândire strategică

Responsabilități:

- Rezolvarea problemelor clientilor(e-mail/telefon);

- Promovarea ofertei comerciale, a ofertelor speciale catre clientii din portofoliu;

- Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusă;

- Atingerea obiectivelor individuale stabilite prin fisa postului

*Orice curs sau implicare în proiecte școlare/extrascolare, constituie un avantaj.

Ce oferim:

- Salariu atractiv, în funcție de experiența și abilitățile tale;

- Mediu de lucru stimulativ într-o echipa de oameni deschisi, cu posibilități de avansare și dezvoltare profesională accelerată;

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

- Biblioteca de cărți pentru dezvoltare personală;

- Laptop, telefon;

*Promovarea in cadrul companiei se face dupa o evaluare periodica, la fiecare 6 luni.

Cine suntem noi?

App: ESX - Abonamente Săli

ESX este cea mai mare retea de centre sportive si sali de fitness din România, deschisă oricarei personale fizice.

Clienții pot cumpara un abonament prin intermediul căruia au acces nelimitat la peste aproximativ 500 de sali din peste 100 de orase ale României (Bucuresti, Iasi, Cluj-Napoca, Oradea, Timisoara, Sibiu, Brașov, Constanta etc.)

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 270358848