2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Constanta
  6. Curierat - Constanta
FAN Courier
Postat 23 aprilie 2024

Curier - Constanta

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 7

Descriere

DESCRIERE

FAN Courier, liderul pietei de curierat din Romania, este in cautare de Curieri pentru sediul din Constanta.

Responsabilitati:

  • Distribuirea si colectarea plicurilor si coletelor;

  • Respectarea standardelor de calitate si procedurilor specifice ale companiei;

  • Mentinerea unei comunicari profesionale cu clientii si colegii de echipa;

  • Gestionarea eficienta a traseelor si utilizarea optima a resurselor;

  • Asigurarea integritatii si securitatii expeditiilor in timpul procesului de livrare si colectare.

Cerinte:

  • Permis categoria B (minim 6 luni);

  • Experienta in distributie sau curierat (constituie un avantaj);

  • Spirit de echipa;

  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita;

  • Atitudine pozitiva si dorinta de a oferi servicii de calitate;

  • Disponibilitate pentru deplasari.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Tichete de masa;

  • Bonusuri si beneficii;

  • Mediu de lucru dinamic si profesionist.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268778362