2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Sibiu
  6. Asistent manager si secretariat - Sibiu
Postat Azi la 09:52

Angajam Sef Tura Depozit Curierat

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Descriere

XPRES PREST DELIVERY isi mareste echipa!

  • Candidatul ideal

    Ce ar trebui să ai?

    • Experienta minimum 3 ani in urmatoarele domenii: Logistica / Curierat / Distributie

    • Buna cunoastere a orasului Sibiu si a imprejurimilor (din punct de vedere geografic)

    • Abilitati de comunicare si organizare

    • Pachet office (nivel avansat)

    • Rezistenta si adaptabilitate in cadrul unui mediu de lucru unde apar des schimbari si proiecte noi

    • Orientat catre obiective de lucru pe termen mediu-lung

    • Experienta de lucru in depozite

    • Motivat si Energic

Descrierea postului

Ce ar trebui sa faci?

  • Raspunde de intreg fluxul operational din depozit

  • Coordoneaza echipa de curieri / manipulanti marfa/ coordonatori

  • Raspunde de OTD-ul depozitului (livrarile la timp)

  • Pastreaza relatia cu clientii locali si echipele din sediu

  • Elaboreaza diverse rapoarte operationale privind activitatea depozitului

  • Sesizeaza neconformitati in functie de context

  • Propune imbunatatiri privind mediul de lucru si activitatile de zi cu zi

Cu ce vine jobul la pachet?

  • Un pachet salarial motivant & beneficii flexibile;

  • Traininguri de specialitate & acces gratiuit in platforme de learning;

  • Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul unei echipe tinere si dinamice;

  • Mediu de lucru placut intr-o companie în continua expansiune.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 218692961