2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Prahova
  5. Agricultura - Zootehnie - Boldesti
Recrutare CrisTim
Postat 27 aprilie 2024

Cris-Tim angajeaza Ingrijitor Animale in ferma din Boldesti-Scaeni

Salariu

2 415 - 3 500 lei

Localizare

Boldesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Ce iti oferim?

Un job intr-o companie de familie de 30 de ani pe piata din Romania;

Posibilitatea de te dezvolta

Stabilitate

Posibilitatea de avansare

Abonament medical

Masa zilnic

Respect, stabilitate si siguranta;

Contract pe perioada nedeterminata;

Doua pachete a 3 kg produse Cris-Tim, pe luna;

Candidatul ideal:

Serios,

Onest;

Muncitor

Abilitati de comunicare orala

Responsabilitati:

asigurarea curateniei boxelor si adaposturilor, asigurarea hranei si apei animalelor, curatenia incintei.

asigura supravegherea echipamentelor aferente adaposturilor de animale si raportarea catre supervizor a eventualelor defectiuni

Cine suntem noi?

Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, suntem si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate, clinică de medicină integrativă si firmă de contrucții civile și industriale.

Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

Localitate

Boldesti,

Prahova

Prahova, Boldesti
ID: 268788101