2. Locuri de munca
  3. Agricultura - Zootehnie
  4. Agricultura - Zootehnie - Cluj
  5. Agricultura - Zootehnie - Cluj-Napoca
Postat 07 mai 2024

Crescator Pasari, Cluj Napoca

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

ONCOS angajeaza CRESCATOR PASARI in Com. Jucu si Com.Corusu, Cluj Napoca

In plina dezvoltare,Oncos isi mareste echipa.Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut , te asteptam in echipa noastra!

Responsabilitati:

- pregatirea si popularea halelor cu pui de carne

- cresterea, intretinerea si livrarea puilor de carne

Beneficii:

- salar motivant;

- tichete de masa in valoare de 40 lei/zi;

-deconteaza transport;

- alte beneficii...

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 242310940