2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Dolj
  5. Alte locuri de munca - Craiova
Postat 11 aprilie 2024

CrazyPrint angajeaza Grafician Calculator

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Cerinte

  • Creativitate, flexibilitate si originalitate, atentie la detalii si interes pentru calitate;

  • Cunostinte despre mediul digital si social media;

  • Abilitati grafice, editare foto;

  • Cunostinte in CorelDraw si Adobe Photoshop ;

  • Respectarea termenelor limita. Atentie la detalii. Ordonat

Responsabilitati

  • Creatie si pregatire pentru print de elemente grafice offline precum brosuri, afise, cataloage, flyere, etc

  • Crearea și dezvoltarea tuturor etapelor de design vizual, de la concept până la transferul final;

  • Operare echipamente de print digital

Financiar

  • Salariu atractiv

  • Tichete de masa

  • Prime de sarbatori

Conditii de lucru

  • Program de lucru full-time;

  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

  • Concedii conforme legislației;

  • Prime de sărbători;

  • Cafea/Ceai/Snacks la birou

  • Telefon mobil

ANEXATI CV-UL + LUCRARI REALIZATE IN COREL DRAW

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 254630560