2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 4
Postat 27 aprilie 2024

cosmeticiana salon

Salariu

3 000 - 3 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Salonul Angel Rose cauta o persoana serioasa care sa fi terminat curs cosmetica ! Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.

Cautam o persoana serioasa, comunicativa dispusa sa invete.

Viitoarea angajata trebuie sa inteleaga ca daca oferim servicii de calitate incasarile vor creste iar venitul ei deasemenea.

Responsabilitati: - cosmetica clasica ( epilare cu ceara, pensat, tratamente clasice, masaj facial )

- executarea de epilare definitiva SPL si tratamente corporale ( se asigura training );

- realizarea programarilor;

- evidenta incasarilor;

- curatenie la locul de munca impreuna cu colegele.

Beneficii: - salariu 3000 lei ( in primele 2 luni sal va fi 2900 lei ) + carte de munca 8 ore +comision target din incasari tratamente corporale, faciale si epilare definitiva( se ajunge la 3500-3700 lei )

- program de luni-vineri 12.00-20.00 sau 13:00-21:00 si sambata 9.00-15.00; 2 sambete libere ( se lucreaza o sambata da, una nu )

Salonul cu experienta de 16 ani de zile ce se afla in zona centrala, aprox 5 min de mers pe jos de la metrou zona Unirii

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 194157956