2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Studii de piata
  5. Studii de piata - Bucuresti - Ilfov
  6. Studii de piata - Bucuresti
  7. Studii de piata - Sectorul 1
Postat 04 aprilie 2024

Coordonatori teren / Field Manager - SONDAJE DE OPINIE

Salariu

5 000 - 20 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Colaborare

Tip job

Project Based

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibil

GBD Research, companie specializată în studii de piață și sondaje de opinie din anul 2014 dorește să-și extindă rețeaua de coordonatori de teren/ field manageri la nivel național.

Dacă coordonezi deja echipe de operatori de teren oriunde în tară (sondaje de opinie), te rugăm să ne trimiți un CV cu datele tale de contact. Ne dorim o colaborare pe termen lung (project based).

CERINTE:

·       Abilitati: comunicare, bun manager, responsabilitate, seriozitate

·       Persoana: sociabila, deschisa, orientate spre solutii

Căutăm DOAR persoane care au experiență în coordonarea rețelelor de operatori de teren.

Responsabilitati:

·       Coordonarea echipelor de operatori de teren (sondaje de opinie) in locatiile selectate

·       Recrutarea operatorilor de teren si motivarea acestora

·       Efectuarea instructajelor operatorilor pentru fiecare proiect/chestionar

·       Monitorizarea aplicarii corecte a chestionarelor si a selectiei respondentilor

·       Monitorizarea numarului de chestionare necesare la nivel de locatie/cota etc.

·       Supervizarea calitatii field-ului

BENEFICII:

·       Remuneratie si bonusuri in functie de numarul de chestionare efectuate

·       Program flexibil de lucru (project based)

Va rugam sa ne transmiteti datele dvs. de contact dând click pe Aplică acum. Un scurt CV ne-ar fi de asemenea de ajutor.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268539378