2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Arges
  6. Romana - Pitesti
Postat 08 mai 2024

Coordonator Vanzari Call Center

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO5824305

Descriere

Candidatul ideal :

- Principala ta abilitate este comunicarea?

 - Esti o persoana dinamica, serioasa, sociabila, perseverenta?

-  Vrei sa construiesti o cariera pe termen lung?

-  Cauti un job cu program fix si un venit care sa iti rasplateasca corect implicarea?

Daca ai raspuns afirmativ la toate intrebarile de mai sus atunci esti colegul potrivit pentru noi!

Descrierea jobului:

-          Promovarea produselor si imaginea companiei;

-          Comunicarea telefonica cu clientii noi si recurenti;

-         Gestionarea relatiei cu partenerii companiei, prin preluarea apelurilor si email-urilor primite de la acestia;

-          Preluarea comenzilor , operarea lor in sistemul de gestiune si emiterea AWB-urilor;

-          Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor comune;

-         Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client.

Beneficii:

-          Salariu fix si bonus din vanzari;

-          Bonuri de masa;

-          Program fix 9-17.00, nu se lucreaza in weekend si in zilele libere nationale.

Descrierea companiei:

Ro Group International este o companie romaneasca, care ofera de peste 28 de ani o gama complete de accesorii auto partenerilor sai din Romania si Bulgaria. Reteaua de distributie acopera intreg teritoriul tarii si cuprinde peste 1000 de societati partenere.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 251361617