2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Prahova
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Ploiesti
Prime Rent Distribution
Postat 26 aprilie 2024

Coordonator/ sef depozit

Localizare

Ploiesti

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Companie de transport angajeaza coordonator/ sef depozit.

Responsabilitati:

- Coordonează activitatea depozitului din punct de vedere administrativ;

- Asigura și coordonează completare documentelor interne necesare activității depozitului;

- Asigura bunul mers al fluxului de intrări/ieșiri mărfuri din depozit, respectând regulile interne și legislația in vigoare;

- Asigura și coordonează completarea corecta a documentelor ce tin de activitatea depozitului;

- Asigura și coordonează procesul de curățenie și ordine din cadrul depozitului;

 -Executa in termene rezonabile sarcinile, respectând calitatea acestora;

Cerințe :

Persoana integra, harnica, cu viziune si abilitați organizatorice si in lucrul cu oamenii.

Gândire analitica, seriozitate, asumarea responsabilității.

Abilitați de comunicare, creativitate in găsirea celor mai bune soluții și spirit de inițiativa.

Capacitate de a găsi soluții și de a lua decizii in situații atipice și sub presiunea timpului.

Cunoștințe in ceea ce privește managementul stocurilor.

Experiența in domeniu.

Cunostinte Office, Windows, PC.

Postul implica colaborarea cu celelalte departamente pentru realizarea sarcinilor in mod optim, la un nivel ridicat de calitate, cu orientare pe buna prestarea a serviciilor către clienți.

Oferim: Salariu atractiv+ bonuri de masa

Selectia se va face prin trimiterea CV-urilor la adresa de e-mail.:

primerentdistribution gmail.com

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 257271990