2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bacau
  5. Alte locuri de munca - Bacau
Postat 26 aprilie 2024

Coordonator retea magazine alimentare

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studenti

Descriere

DESCRIERE

Cautam o persoana motivata si orientata catre obtinerea rezultatelor impreuna cu echipele din subordine.

Dacă ești o persoană organizata, cu experienta in coordonarea unei echipe, te asteptam sa aplici pentru acest post.

Responsabilitati:

·         Supraveghezi si coordonezi activitatile zilnice ale magazinelor

·         Gestionezi stocul de produse si te asiguri ca este mereu actualizat si suficient

·         Mentii si dezvolti relatiile cu furnizorii, in vederea adaptarii la nevoile clientilor

·         Coordonezi, motivezi si instruiesti personalul de vanzari,

·         Obtinerea rezultatelor stabilite de comun acord cu conducerea firmei

Cerinte:

·         Orientare catre indeplinirea obiectivelor

·         Abilitati de comunicare si relationare

·         Capacitate de organizare si implementare a politicilor comerciale ale firmei

·         Experienta intr-o pozitie similara, constituie un avantaj

Se ofera:

·         Contract pe perioada nedeterminata

·         Pachet salarial atractiv

·         Card de tichete de masa

·         Bonusuri in functie de realizari

Daca esti pregatit/a sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau actualizat. Asteptam sa ne cunoastem si sa detaliem informatiile de mai sus

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 267513366