2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Recrutare
  5. Recrutare - Bucuresti - Ilfov
  6. Recrutare - Bucuresti
  7. Recrutare - Sectorul 6
Postat 12 aprilie 2024

Coordonator echipa-Resurse Umane

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5

Angajăm: Coordonator de Echipă - Departamentul Resurse Umane

Descriere poziție:

Suntem în căutarea unui coordonator de echipă pasionat de domeniul resurselor umane, care să se alăture echipei noastre din departamentul HR. Responsabilitățile vor include gestionarea eficientă a echipei, implementarea politicilor și procedurilor, recrutarea și selecția de personal, precum și facilitarea proceselor de evaluare a performanței și dezvoltare a angajaților.

Responsabilități:

Coordonarea și supervizarea echipei de specialiști în resurse umane

Dezvoltarea și implementarea politicilor și procedurilor interne

Recrutarea, selecția și integrarea eficientă a personalului nou

Facilitarea proceselor de evaluare a performanței și dezvoltare a angajaților

Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura o comunicare eficientă și integrate

Cerințe:

Experiență anterioară într-o poziție similară în domeniul resurselor umane

Abilități excelente de comunicare și coordonare a echipei

Cunoștințe solide în legislația muncii și politicile de resurse umane

Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient multiplele sarcini

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și motivată

Pachet salarial competitiv

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268943801