Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti
  7. Gestionari depozit si coordonatori - Sectorul 2
Cristina
Postat 14 iunie 2024

Coordonator Depozit/Sef de Echipa (Gestionar Junior)

Salariu

3 300 - 3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 26067772

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Depozit de ceai si cafea situat in zona Soseaua Andronache 203 (Sector 2) - zona Carrefour Colentina (se ajunge usor cu mijloace de transport in comun) cautam coordinator depozit (gestionar junior). Cautam o persoana organizata care, sub coordonarea directa a sefului de depozit, sa implementeze si verifice procesele zilnice operationale specifice activitatilor din depozit (fara flux de facturare) si productie/ambalare. Daca esti o persoana organizata, te pricepi sa coordonezi, sa imparti sarcini de lucru si iti place un mediu de lucru activ, te asteptam in echipa noastra.

 Cerinte:

  • Experiență pe un post similar – minim 1 an

  • Persoană cu bune abilităţi de organizare, planificare şi coordonare a activităţii.

  • Cunoștinte minimale de operare PC

Responsabilitati:

  • Recepționeaza cantitativa si calitativa a marfii primite de la furnizori si coordoneaza aranjarea in depozit;

  • Lucreaza in mod direct cu Seful de depozit si cu operatorii de facturare

  • Programeaza si repartizeaza sarcinile conform planului primit de la seful de depozit;

  • Coordoneaza procesul de etichetare (printare etichete, monitorizare stoc etichete, pungi)

  • Coordoneaza activitatea de ambalare si pregatire comenzi

  • Verifica si raporteaza stadiile de executie si livrare comenzi

  • Participa la realizarea inventarului

 Ofertă:

  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată

  • Pachet salarial: Salariu net 3300-3600 lei (in functie de experienta)

  • Prime sezoniere;

  • Program de lucru: luni-vineri: 07:30-16:30. Nu se lucreaza in schimburi sau in weekend.

Localitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270974626

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau