2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Controlori calitate
  5. Controlori calitate - Teleorman
  6. Controlori calitate - Alexandria
Cristina
Postat 18 aprilie 2024

Controlori Calitate in Alexandria

Localizare

Alexandria

Vino în echipa noastră din Alexandria! Căutăm Controlori Calitate!

Dacă:

  • Ai experiență în calitate în domeniul auto;

    Ești o persoană serioasă și responsabilă.

Responsabilități:

  • Realizarea inspecției calitative a pieselor în baza instrucțiunilor de lucru primite;

  • Identificarea defectelor de calitate;

  • Întocmirea rapoartelor aferente inspecției de calitate.

Oferim:

  • Venit lunar 2900 - 3000 lei NET (format din salariu fix și alte beneficii);

  • Transport asigurat;

  • Plata orelor suplimentare și de weekend cu spor de 75 la sută (dacă este cazul);

  • Bonus anual vechime;

  • Primă pentru recomandarea unui coleg nou 600 lei NET

Exact Systems funcționează din 2004 și este acum unul din principalii furnizori de soluții de control calitate, suport logistică și producție pentru industria din Europa. Prin aplicarea la acest job, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform regulamentului privind prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date sunt necesare în procesul de recrutare.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 268946485