2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Bucuresti
  7. Contabilitate - Sectorul 1
Postat 01 mai 2024

Controlor Financiar

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Maidan Events, parte a grupului Maidan Group, o companie funky de catering care pune accent pe autenticitatea gustului aplicand principii simple și directe în interactiunea cu mancarea și oamenii, se extinde! Astfel, ne cautam coleg/colega noua pentru postul de Controlor Financiar.

Descrierea postului:

  • Dezvolta si mentine saptamanal rapoartele de analiza vechime client, furnizori si cash flow-ul companiei

  • Participa activ la implementarea noului ERP

  • Furnizeaza rapoarte financiare solicitate de catre Top Management (analize/detaliere de costuri/venituri)

  • Identifica procesele la nivelul companiei care pot fi imbunatatite si propune actiuni de eficientizare ale lor

  • Acorda suport Departamentului financiar contabil intern.

Cerinte:

  • Studii superioare economice

  • Vechime minima 5 ani in domeniul financiar/contabil control, raportare management

  • Cunostinte de legislatia specifica

  • Solide cunostinte de utilizare pachete Windows (Excel, Word)

  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

  • Experienta in industria Horeca reprezinta un avantaj

  • Implementare/expunere ERP reprezinta un avantaj.

Oferim :

  • Mediu de munca profesional

  • Program de integrare organizațională asistata

  • Mentorat

  • Parghiile necesare desfasurarii activitatii (telefon, laptop etc)

Sistem de salarizare si beneficii:

Salariu fix + Bonus de performata + alte beneficii

Trimte-mi CV-ul tau si hai sa vorbim!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269244248