2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Controlori calitate
  5. Controlori calitate - Iasi
  6. Controlori calitate - Iasi
Postat 09 aprilie 2024

Controlor Calitate

Localizare

Iasi

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Suntem Crosswork, o companie cu experiență în servicii de recrutare, salarizare și administrare de personal la nivel național. Fondatorii noștri, specialiști și consultanți pe piața largă a serviciilor de resurse umane, au pus bazele acestui business în 2006 din pasiunea de a răspunde cu profesionalism și în totalitate nevoilor pieței.

În prezent, căutăm un Controlor CTC în Iași pentru unul dintre clienții noștri, o tipografie specializată în ambalaje și print comercial.

Candidatul Ideal:

  • Cunoștințe operare PC;

  • Capacitate de organizare și abilitate de a lucra în echipă;

  • Persoană responsabilă, atentă la detalii, meticuloasă;

  • Disponibilitate pentru lucru în trei schimburi;

  • Experiența în domeniul producției reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • Verificarea fiecărei faze (etape) a fluxului tehnologic;

  • Verificarea calitativă a produselor;

  • Completarea formularelor specifice activității desfășurate;

  • Realizarea rapoartelor de calitate.

Dacă consideri că acest rol este potrivit pentru tine, ne poți contacta la numărul de telefon afișat sau poți aplica direct la acest anunț și te vom contacta noi. Mulțumim!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268797771