Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Controlori calitate
  5. Controlori calitate - Brasov
  6. Controlori calitate - Brasov
Elena
Postat 07 aprilie 2024

Controlor calitate

Localizare

Brasov

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Angajam Controlor calitate la o fabrica din Brasov.

CERINTE:

- minim școala profesională

- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi: 07:00-15:00 / 15:15-23:00 / 23:00-07:00

- cunoștințe operare PC (MS-Office, SAP, PLM)

- experiență minim 1 an ca operator în producție

RESPONSABILITATI:

- realizează inspecţiile pentru care este autorizat conform autorizatiei eliberate de departamentul de calitate

- verifică piesele după cerințele din comanda de producție, cerintele planului de verificare, ale reglementărilor de producție și examinare, precum și a prevederilor din documentele de construcție prin utilizarea mijloacelor de verificare

- verifică dacă piesele sunt marcate corect, participă la analiza reclamatiilor, identifică deviațiile, participă activ la îmbunătățirea proceselor

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- asigurare medicala

- subventie la cantina

- bonuri de masa in valoare de 30 lei

- prima de productivitate, de prezenta

- transport asigurat: Sacele, Brasov, Zarnesti, Rasnov, Codlea,Ghimbav, Sanpetru, Bod Colonie.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267687138

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau