2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Neptun
Postat 19 aprilie 2024

Controlor acces/supraveghetor spatiu

Salariu

3 100 - 3 200 lei

Localizare

Neptun

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3

Job Description: Supraveghetor spațiu/controlor acces - Jurasica Parc Neptun

Jurasica Parc Neptun caută un Supraveghetor spațiu/controlor acces dedicat și pasionat de domeniul parcurilor tematice și al experiențelor unice. Dacă ești o persoană responsabilă, atentă la detalii și cu abilități excelente de comunicare, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

  • Supravegherea spațiilor din cadrul parcului pentru a asigura siguranța vizitatorilor și a personalului;

  • Controlul accesului în diverse zone ale parcului conform regulilor stabilite;

  • Interacțiunea cu vizitatorii pentru a oferi informații și asistență;

  • Raportarea oricăror situații de urgență sau incidente către management;

  • Menținerea unui mediu ordonat și curat în zonele desemnate.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona situații de stres;

  • Atenție la detalii și orientare către siguranță;

  • Flexibilitate în programul de lucru, inclusiv disponibilitate pentru lucrul în weekend și în zilele de sărbătoare;

  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor pentru clienți reprezintă un avantaj.

Dacă ești o persoană proactivă, cu o atitudine pozitivă și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru poziția de Supraveghetor spațiu/controlor acces la Jurasica Parc Neptun. Oferim un mediu de lucru plin de oportunități de dezvoltare personală și profesională, alături de posibilitatea de a interacționa cu vizitatori din diverse medii culturale.

Localitate

Neptun,

Constanta

Locație exactă
Constanta, Neptun
ID: 268738598