2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Catalina Perju
Postat 24 aprilie 2024

Continental Hotels angajeaza Ospatar/Ajutor Ospatar

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal:

  • cunoașterea limbii engleze (nivel conversațional)-prezinta avantaj

  • atitudine pozitivă,

  • prezență și ținută agreabilă,

  • orientare către client;

Responsabilitati:

  • aranjarea si supravegherea meselor din punctul de vedere al aspectului, facilitatilor, curateniei si igienei;

  • debarasarea meselor si pregatirea acestora pentru clientii urmatori;

  • acordarea atentiei cuvenite clientilor si asigurarea unor servicii impecabile pentru acestia;

  • foarte buna cunoastere a meniului si oferirea de referinte cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

  • raportarea catre superiorul ierarhic a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor;

Conditii:

  • Salriu

  • Tichete de masa

  • Decont transport

  • Asigurare medicala

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 248649325