Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 30 ianuarie 2023

Continental Hotels angajeaza Ajutor Ospatar

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Candidatul ideal:

  • cunoașterea limbii engleze (nivel conversațional)-prezinta avantaj

  • atitudine pozitivă,

  • prezență și ținută agreabilă,

  • orientare către client;

Responsabilitati:

-aranjarea si supravegherea meselor din punctul de vedere al aspectului, facilitatilor, curateniei si igienei; -debarasarea meselor si pregatirea acestora pentru clientii urmatori; -acordarea atentiei cuvenite clientilor si asigurarea unor servicii impecabile pentru acestia; -foarte buna cunoastere a meniului si oferirea de referinte cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

-raportarea catre superiorul ierarhic a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor;

Beneficii:

-Salariu motivant;

-Tichete de masa;

-Decont transport.

ID: 248649325
User avatar

CONTINENTAL HOTELS

Member Since septembrie 2014
Activ azi la 10:16

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din