2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Arad
  6. Contabilitate - Arad
Postat 11 aprilie 2024

Contbila Firma de constructii/ Full -Time sau part-Time

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiRecrutare la distanta

Descriere

Responsabilitati:

Angajam Contabila cu experiență

Operarea în programul informatic specific de contabilitate a tuturor documentelor financiar contabile pentru firmele alocate:

· Înregistrarea facturilor, bonurilor fiscale și a altor documente financiar-contabile;

· Verificarea corectitudinii și completitudinii datelor înregistrate;

· Asigurarea respectării termenelor limită pentru înregistrarea documentelor;

· Întocmirea diverselor rapoarte la solicitarea superiorului;

· Participarea la operatiunile contabile de inchidere de luna;

· Pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale în conformitate cu legislația fiscală aplicabilă;

· Întocmirea de diverse rapoarte financiar-contabile.

Candidatul Ideal:

Selectia se face pe baza de CV, interviu evaluare (testare cunostinte de specialitate).

· Absolvent de studii superioare;

· Cunostinte de operare in Excel/Word;

· Dorinta de a invata de la profesionisti in domeniu

· Atentie la detalii si capacitatea de a gestiona sarcini multiple

· Precizie, responsabilitate, bine organizat, gandire logica

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 265519512