2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Suceava
  6. Altele - Radauti
Postat 14 aprilie 2024

Contabilitate primara/ Gestiune/ Secretariat

Salariu

2 500 - 3 200 lei

Localizare

Radauti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

SC NOVA ELECTRIC SRL angajează contabil/ gestionar/ devizier în domeniu tehnic-constructii și instalații .

Cerințe :

·        Experiența anterioară sau studii in domenii finalizate;

·        Cunostinte PC , pachet Microsoft Office obligatoriu, avansat

·        Persoana organizata si orientata spre rezolvarea problemelor;

·        Intocmire documentații pentru licitații publice, necesar cunoștințe minime de operare în platformă SEAP.

·        Cunoștințe in program de întocmire devize, EDevize, reprezintă avantaj.

Descrierea jobului :

·        Facturare clienti

·        Comenzi furnizori

·        Monitorizare contracte

·        Gestionare stocuri

·        Întocmire situatii de lucrari

·        Întocmire foi de parcurs

·        Evidentă registrelor interne

Remunerație:

·        Salariul in functie de experienta si capacitățile angajatului;

Biroul este in Radauti, str. Stefan cel Mare.

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 246785512