2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Bucuresti
  7. Contabilitate - Sectorul 1
Postat 26 aprilie 2024

Contabil Sef Hotel Ramada Nord

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO18403537

Descriere

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate (finante/contabilitate) - Absolvirea Academiei de Studii Economice reprezinta un avantaj; - Calificare profesionala in meseria de contabil; - Cunostinte de contabilitate financiara si cunoasterea legislatiei fiscale; - Experienta in domeniu de minim 5 ani-experienta in domeniul hotelier reprezinta un avantaj; - Abilitati de conducere a echipei; - Cunostinte foarte bune operare PC (MS Office), Charisma; - Abilitatea de gestionare a datelor; - Initiativa, spirit practic; - Abilitate foarte buna de comunicare; – Persoana organizata, dinamica;

Descrierea jobului

Conducerea si gestionarea intregului department financiar-contabil si contribuirea la luarea deciziilor strategice Intocmirea si verificarea lunara a balantei si analiza soldurilor Asigura inregistrarea corecta si la timp a tuturor operatiunilor financiar-contabile ale companiei Verifica gestiunea stocurilor Intocmirea si depunerea declaratiilor lunare si a situatiilor financiare Analiza conturilor de venituri si cheltuieli si raportarea rezultatelor Asigura efectuarea auditului anual si intocmeste situatiile financiare Asigura respectarea politicilor si procedurilor contabile

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269546927