2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Maramures
  6. Contabilitate - Baia Mare
Postat 24 mai 2024

Contabil Junior - Sediu Baia Mare

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

SomProduct este o companie 100% românească cu o experiență de peste 16 ani în industria Home&Deco. Astăzi, portofoliu SomProduct cuprinde peste 150.000 de produse unice, atent alese, de la diverși furnizori din întreaga lume pentru a oferi oamenilor o schimbare semnificativă în ceea ce privește confortul de acasă. Pentru echipa noastra din departamentul Financiar, din Baia Mare, cautam Contabil Junior:

Profilul candidatului:

Studii superioare finalizate în domeniul economic;

Experienta de minim 2 ani, in ceea ce priveste evidentele contabile;

Experienta în utilizarea softurilor dе Contabilitate si a pachetul Office (Word, Excel);

Bune abilități de comunicare;

Seriozitate, corectitudine și responsabilitate;

 Descrierea jobului:

  • Verificarea, prelucrarea și introducerea în programul de contabilitate a documentelor contabile;

  • Intocmirea și verificarea documentelor financiare, inclusiv facturi, chitanțe și registre contabile;

  • Monitorizarea și reconcilierea conturilor financiare.

Daca cele de mai sus ti se potrivesc, nu ezita sa ne trimiti cv-ul tau in mesaj, iar noi te vom contacta!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 270685037