2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Voluntari
Postat 15 aprilie 2024

Contabil Junior Ilfov Afumati

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Voluntari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distantaCUI / CIF: 5969560

Descriere

ORAS: AFUMATI

NUMAR POZITII DESCHISE: 1

RESPONSABILITATILE POSTULUI

  • Operarea documentelor contabile

  • Introducere extrase si alte documente in NEXUS ERP

  • Evidenta contractelor si documentelor contabile

  • Alte activitati conexe contabilitatii primare

CANDIDATUL IDEAL

  • Studii superioare economice;

  • Sa aiba o vechime de cel putin 3 ani in domeniu, cuprinzand aspectele activitatii financiar-contabile;

  • Experiență in contabilitatea unei firme medii/mari

  • Gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza;

  • Capacitate de organizare si conducere a activitatii serviciului;

  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;

  • Atitudine pozitivă și spirit de echipă;

  • Abilitati de comunicare si relaționare;

  • Cunoștințe operare PC

  • Cunostințe programe contabile; NEXUS ERP constituie un avantaj

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim unui salariu motivant;

  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + KPI

  • Laptop / PC

  • Smartphone

  • Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 17.00

  • Concediu de odihnă și concediu medical;

Localitate

Voluntari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Voluntari
ID: 241207325