2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 6
Postat 17 aprilie 2024

Contabil experiența

Salariu

4 500 - 6 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 43134910

Descriere

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experienta in domeniul financiar contabil de minim 6 luni- 1 an ;

Cunostinte de contabilitate primara de minim6 luni ;

Cunostinte avansate de operare MS Office (Excel, Word)

Condiții: Program de lucru 09 - 17:30

VOLUMUL DE MUNCA este alocat corect în funcție de capacitatea fiecăruia

Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

Firma acreditata CECCAR; Concedii conform legislației;

O echipa tanara si dinamica și atmosfera ideala pentru lucru si pentru dezvoltarea personala; Prime de sărbători;

Bonusuri de performanță;

Salariu GARANTAT intre 5000 și 6500 LEI pe lună net in functie de experienta.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Inregistarea tuturor operatiunilor financiar contabile in timp optim pana la nivel de balanta , pentru un portofoliu existent de clienti;

Evidenta mijloacelor fixe, a obiectelor de inventar, evidenta furnizorilor si clientilor Contabilitatea deconturilor cu personalul; Inregistrarea operatiunilor de casa si banca; Mentinerea relatiei cu clientii (telefon, email).

Sprijin oferit echipei in activitatile desfasurate, consideram ca doar lucrand impreuna putem avea reusite.

Descrierea companiei

Ne cautam un coleg responsabil care sa faca parte din echipa noastra.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 245864741