2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Corbeanca
Postat 15 aprilie 2024

Contabil - Corbeanca, Ilfov

Salariu

3 000 - 7 000 lei

Localizare

Corbeanca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO32888705

Descriere

Cerințe:

Licenţă studii contabilitate;

• Minim 1-2 ani experienţă într-o poziţie similară;

• Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu;

Responsabilități:

• Primeste, verifica, inregistreaza si arhiveaza documente financiar – contabile;

• Intocmeste documentele contabile;

• Introducerea in programul de contabilitate a tuturor ducumentelelor primare ( facturi, chitante, extrase, instrumente de plata );

• Inregistrarea zilnica a extraselor de cont;

• Dispozitii de plata, dispozitii incasare, intocmire deconturi de cheltuieli;

• Emitere facturi și gestionare E-factura;

Beneficii:

• Salariu motivant și negociabil in funcție de experientă si abilități;

• Tichete de masa;

• Program de lucru (L-V);

Dacă sunteți o persoană organizată, atentă la detalii și cu experiență în contabilitate, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Descrierea companiei:

HoReCa Outlet s-a infiintat in 2014 si este o societate ce face parte din grupul Britanic The Keswick Enterprises Group LTD.

Pe langa o gama variata de produse, HoReCa Outlet ofera si numeroase servicii clientilor: consultanta de specialitate (realizarea ofertelor adaptate la nevoile clientului, training specializat pe utilaje si specificul locatiei), proiectare, finantare, mentenanta service, transport utilaje la locatie si punerea lor in functiune.

Clientii nostri sunt companii care activeaza in alimentatia publica, de la mici afaceri de familie, la hoteluri. Oferim utilaje pentru hoteluri, restaurante, catering, cofetarii, pizzerii, patiserii, cafenele, macelarii, carmangerii, magazine alimentare, spalatorii etc.

Localitate

Corbeanca,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Corbeanca
ID: 250326935