2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Neamt
  6. Contabilitate - Piatra Neamt
Postat 03 aprilie 2024

Contabil autorizat

Salariu

2 000 - 5 000 lei

Localizare

Piatra Neamt

Tip job

Part time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilRol deschis pentru persoane cu disabilitatiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 15766236

Descriere

Societate angajeaza Contabil autorizat

Suntem o firmă de consultanţă în management si implementare proiecte, cu experienţă în domeniu de peste 15 ani, cu un portofoliu diversificat de proiecte.

Suntem o echipă entuziasta, motivata de acest domeniu, cu multiple cunostinte şi cu dorinta permanenta de a se dezvolta profesional.

Suntem în căutarea unei/unui coleg care să se alature echipei noastre.

Cerințele minimale pentru această poziție:

  • Studii superioare economice;

  • Cunoştinte de operare calculator si în programul Saga (constituie avantaj);

  • Persoană cu abilităţi de comunicare, atentie la detalii;

  • Abilitate de a lucra individual dar şi în echipă;

Responsabilități:

 -Înregistrarea în contabilitate a tuturor documentelor puse la dispoziţie

-Organizează, controlează si răspunde de desfăşurarea activitătii financiar-contabile a societăţii în conformitate cu dispoziţiile legale în vigoare până la nivel de balanţă/bilanţ.

-Relaţionarea cu instituţiile publice din domeniul financiar

Salariul se negociază în funcție de competenţe si volumul de munca.

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 268487422