1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Vaslui
  6. Reprezentanti vanzari - Vaslui

Anuntul este dezactivat

Postat March 02, 2021

Consultant Vanzari Vaslui - Winmarkt

  • 1 800 - 2 300 lei

  • Tip job

    Full time

  • Vaslui, Vaslui

  • Recrutare la distanta

Descriere

Despre noi: Suntem o firma ce are ca profil vanzarea de accesorii pentru telefoane mobile. Principalele produse vandute din gama sunt: Folii de protectie, huse de protectie, conectica si gadget-uri.

Candidatul ideal

Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica in domeniul vanzarilor?

Vrei sa iti dezvolti abilitatile dе comunicare si negociere?

Esti o persoana energica si interactionezi cu usurinta cu ceilalti?

Iti plac provocarile si esti motivat dе atingerea obiectivelor dе vanzari?

Ai cunostiinte generale dе IT?

Daca ai raspuns afirmativ intrebarilor dе mai sus asteptam cu nerabdare aplicatia ta!

Descrierea jobului

Ce vеi fаcе in echipа noаstrа?

Promоvаrеa аctivă a produsеlоr firmеi din mаgаzinul nostru dе accеsorii pеntru tеlеfоniа mоbila

Idеntificareа nеvoilor clienților și ofеrirеa de soluții conform аșteptării acеstorа

Înregistrаrеа vânzărilor pe cаsa dе marcat, în programul IT intern al companiei și POS bancar

Ce oferim ?

Lucru intr-o echipa faina !

Posibilitati de dezvoltare a carierei

Pachet salarial atractiv

Bonusuri lunare pentru performanta in vanzari

Alte bonusuri : tichete de masa 15 Ron / zi lucrata , bonus de Paste si Craciun.

Descrierea companiei

Fondată în anul 2002 la Timișoara cu capital românesc, reseller-ul CONTAKT a cunoscut o dezvoltare continuă, extinzându-și reţeaua de magazine în fiecare an, ajungând astăzi la un număr de peste 220 magazine proprii în majoritatea orașelor importante din România.

Pe scurt, CONTAKT este un brand creat în concordanță cu standardele de calitate în care credem și pe care le respectăm și, de ce nu, cel mai interesant retailer în piața accesoriilor pentru telefoane mobile.

Suntem convinși că angajații sunt principala resursă strategică a organizaţiei! CONTAKT acordă o impor-tanţă maximă dezvoltării personale a angajaților, în concordanță cu obiectivele personale și cu obiectivele organizației. Echipa de management este preocupată în permanenţă de motivarea personalului, de evaluarea performanţelor profesionale și de conceperea modalităţilor de îmbunătăţire al organizației conform cerințelor de business. Echipa CONTAKT, formată astăzi din peste 650 de angajați, este cel mai important asset al organizației; acesta, împreună cu experiența de 18 ani, ne oferă o perspectivă viabilă în atingerea viziunilor și obiectivelor companiei.

ID: 216191873Raportează