Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 3
Postat 14 iunie 2021

Reprezentant vanzari Bucuresti

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Telekom Romania si-a deschis portile catre cautarea unor noi colegi in echipa noastra !!

De ce oameni avem nevoie?

Ambitiosi si dornici de afirmare prin performanta;

Dinamici,atitudine pozitiva, orientare catre client si sociabil;

Abilitatea de convingere si experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

Asa ca, iti propunem locul perfect in care te vei integra pentru :

  • A vinde serviciile de telecomunicatii ale companiei Telekom ( internet, televiziune, telefonie mobila, telefonia fixa);
  • A-ti dezvolta o retea de clienti cu care vei mentine legatura;
  • A invata continuu pentru imbunatatirea abilitatilor tale de vanzare;

Pentru ca ne esti alaturi, te si rasplatim cum trebuie :

  • Salariu cu mult peste medie construit din 3 parti: salariu fix+ comisioane+ bonusuri;
  • Multiple posibilitati de avansare prin performanta intr-o companie multinationala;
  • Training-uri de specialitate recunoscute la nivel international

Tot ce trebuie să faci este să-ți iei inima’n dinți, să-ți depui Cv-ul și să ții telefonul aproape.

Angajarea se face prin partenerul Telekom Romania si anume Prosolutions Agency.

ID: 219277232Report this ad

Iulian Gosa

Pe OLX din iunie 2019

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din