2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Ilfov
  7. Romana - Bragadiru
Postat Azi la 06:36

Consultant Vanzari- Relatii cu Clientii-Magazin Online

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Ilfov, Bragadiru

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Te gandesti sa aduci un plus de stralucire în cariera ta? Regal Fermierul Angajeaza

Daca ai un simt dezvoltat pentru detalii, pasiune pentru vanzari si ambitie te asteptam in echipa noastra

Ce ne dorim noi de la tine?

• Abilitati excelente de comunicare, organizare si planificare;

• Abilitati de lucru in echipa si de buna relationare cu colegii si clientii;

• Cunostinte de monitorizare si procesare comenzi online;

• Cunostinte de lucru cu programe de facturare: Smartbill;

• Cunostinte de lucru in sistem de gestionare a expeditiilor: FanCourier, SameDay, DPS, etc.;

• Cunostinte de a gestiona sarcini zilnice eficient si responsabil;

• Capacitatea de a lucra independent cu atentie la detalii;

Descrierea jobului:

• Procesarea si monitorizarea comenzilor de pe site si diverse

• Emiterea de documente de expeditii (Factura fiscala, AWB);

• Suport clienti pre si post-vanzare prin email, telefon sau chat intr-o maniera profesionala;

• Procesarea retururilor;

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Bragadiru
ID: 267407228