2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 23 aprilie 2024

Consultant Vânzări pentru Showroomul de Porți și Garduri

Salariu

3 500 - 7 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 46986258

Ești pasionat de domeniul construcțiilor metalice și îți place să lucrezi direct cu clienții? Suntem în căutarea unui Consunltant Vânzări dinamic și proactiv pentru a se alătura echipei noastre în showroomul nostru de top specializat în construcții metalice la comandă: porți, garduri, balustrade.

Responsabilități:

  • Interacționarea directă cu clienții în showroom pentru a identifica nevoile și a oferi soluții personalizate.

  • Consilierea clienților cu privire la produsele noastre, specificațiile tehnice și avantajele acestora.

  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți și identificarea constantă a potențialilor clienți.

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura livrarea și instalarea produselor conform cerințelor clienților.

  • Monitorizarea tendințelor din industrie și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul construcțiilor

  • Abilități excelente de comunicare și negociere, atenție la detalii și orientare către rezultate.

  • Capacitatea de a învăța rapid.

  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și capacitatea de a gestiona multiple sarcini în același timp.

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie în creștere, într-un domeniu dinamic și interesant.

  • Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanțe.

  • Training și suport pentru dezvoltarea profesională continuă.

  • Mediu de lucru plăcut și colegial.

Dacă ești o persoană entuziastă, orientată către clienți și pasionată de domeniul construcțiilor metalice, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email sau sună-ne la 07******56. Te așteptăm să te alături echipei noastre!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 264644444