2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 21 aprilie 2024

Consultant Vanzari - Gama Optic

Localizare

Cluj-Napoca

Comision: Bază și comisionProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui Consultant Vânzări pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice din domeniul opticii medicale. Acest rol este esențial în a oferi clienților noștri servicii excepționale și pentru a-i ajuta să găsească soluții optice care să le îmbunătățească calitatea vieții. Dacă ești o persoană entuziastă, cu abilități excelente de comunicare și un interes autentic pentru sănătate și tehnologie, te vrem în echipa noastră!

Ce oferim:

  • O oportunitate unică de a lucra într-o industrie de viitor, cu tehnologii de ultimă oră.

  • Un plan de carieră bine structurat, care îți oferă posibilitatea de creștere profesională și personală.

  • Un mediu de lucru plăcut și o echipă de profesioniști entuziaști.

  • Program de lucru în regim de ture, 8 ore pe zi, între orele 10:00 - 20:00 de luni până duminică, cu posibilitatea de a gestiona un echilibru sănătos între viața profesională și cea personală.

Responsabilități:

  • Întâmpinarea clienților și evaluarea nevoilor lor pentru a oferi consultanță personalizată.

  • Prezentarea și vânzarea produselor și serviciilor noastre, accentuând beneficiile și caracteristicile tehnologice.

  • Menținerea unei bune cunoașteri a produselor și inovațiilor din domeniul opticii medicale.

  • Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele de vânzări și a oferi un serviciu clienți de excepție.

Ce căutăm:

  • Experiență în vânzări sau un rol similar este apreciată, dar nu obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare.

  • Un entuziasm real pentru tehnologie și inovație în domeniul sănătății.

  • Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la nevoile clienților.

  • Disponibilitatea de a lucra în regim de ture.

Locația: Gama Optic din Aushopping Iris - Bld Muncii, Nr 1-15.

Dacă te vedeai deja în rolul acesta în timp ce citeai și ești gata să îți începi călătoria într-un domeniu plin de satisfacții și oportunități, trimite-ne CV-ul tău!

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te avem în echipa noastră!

Aplică acum și fii parte din viitorul opticii medicale!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268897427