2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

Consultant Vânzări - Câștigă în 8 zile cât alții într-o lună!

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO32459959

Cauți o oportunitate de angajare și vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică, fără să renunți la programul tău din timpul săptămânii? Avem soluția perfectă pentru tine!

Căutăm un Consultant de Vânzări entuziast și dedicat, disponibil exclusiv în weekenduri și pe durata sărbătorilor legale. Acest rol este esențial pentru a oferi clienților noștri servicii excepționale și pentru a-i asista în alegerea soluțiilor optice adecvate nevoilor lor.

Ce îți oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu inovativ și în continuă expansiune.

  • Flexibilitatea de a-ți păstra angajamentele din timpul săptămânii, lucrând numai în weekend-uri și sărbători.

  • Un plan de carieră bine structurat, care îți oferă posibilitatea de creștere profesională.

  • Acces la tehnologie de ultimă oră și formare profesională continuă.

Ce așteptăm de la tine:

  • Disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători legale.

  • Capacitatea de a oferi consultanță personalizată și de a construi relații de durată cu clienții.

  • Interes pentru tehnologie și inovație în domeniul sănătății vizuale.

  • Experiența anterioară în vânzări este un plus, dar nu este obligatorie.

Responsabilitățile tale:

  • Întâmpinarea clienților și evaluarea nevoilor acestora pentru a oferi soluții optice adecvate.

  • Menținerea unei bune cunoașteri a produselor și tehnologiilor noi din industria opticii medicale.

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura un serviciu client excepțional și pentru a atinge obiectivele de vânzări.

Locație: Gama Optic din Aushopping Iris, Cluj-Napoca.

Dacă te vezi deja în rolul acesta în timp ce citești și ești gata să îți începi călătoria într-un domeniu plin oportunități și în continuă dezvoltare, trimite-ne CV-ul tău!

Aplică acum și poți deveni expertul nostru în optică medicală, lucrând doar în weekenduri și în timpul sărbătorilor legale!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269067161