2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Maramures
  6. Reprezentanti vanzari - Baia Mare
Postat 23 aprilie 2024

consultant vanzari bijuterii Vivo Mall - Baia Mare

Salariu

2 700 - 4 500 lei

Localizare

Baia Mare

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Candidatul Ideal

Vrei să faci parte dintr-o echipă pasionată de bijuterii și să ai o carieră în domeniul vânzărilor? Căutăm un Consultant Vânzări Bijuterii entuziast și talentat pentru a se alătura echipei noastre la Vivo Mall din Baia Mare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau într-un rol similar (experiența în vânzările de bijuterii reprezintă un avantaj)

  • Abilități excelente de comunicare și negociere

  • Orientare către clienți și capacitatea de a crea relații durabile cu aceștia

  • Prezentare impecabilă și atenție la detalii

  • Motivație și dorință de a învăța continuu despre bijuterii și tendințele din industrie

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Consilierea clienților și oferirea de asistență personalizată în alegerea bijuteriilor potrivite

  • Prezentarea și promovarea noilor colecții de bijuterii

  • Gestionarea stocului și organizarea produselor în mod atractiv

  • Întreținerea și curățarea bijuteriilor expuse

  • Realizarea vânzărilor și atingerea obiectivelor de vânzări lunare

Beneficii:

  • Salariu atractiv, cu un venit net între 2700 lei și 4500 lei, în funcție de experiență și performanțe

  • Program flexibil și oportunități de dezvoltare profesională

  • Mediu de lucru dinamic și plin de inspirație în cadrul Vivo Mall, unul dintre cele mai populare centre comerciale din Baia Mare

  • Training și suport constant pentru a-ți dezvolta abilitățile de vânzare și cunoștințele despre bijuterii

  • Beneficii suplimentare în funcție de performanțe

Descrierea companiei

Dacă ești pasionat de bijuterii și vânzări și ești gata să te alături unei echipe de succes, te așteptăm să aplici pentru postul de Consultant Vânzări Bijuterii la Vivo Mall din Baia Mare. Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat. Te vom contacta pentru interviu în cel mai scurt timp posibil. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine și să descoperim potențialul tău în domeniul vânzărilor de bijuterii!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 262019886