2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Gorj
  6. Romana - Targu Jiu
Postat 11 aprilie 2024

Consultant Relatii Clienti

Localizare

Targu Jiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 25

Descriere

Candidatul Ideal

Căutăm oameni perseverenți și plini de energie ca tine, care își doresc să se dezvolte personal și profesional!

Dacă și tu ai aceleași aspirații, hai în #CGSDreamTeam!

Experienta nu este necesara, vei beneficia de un training din partea CGS Romania!

Vrem să ne cunoaștem!

Descrierea jobului

  • Informează clienții potențiali despre oferta și beneficiile produselor/serviciilor oferite de companie;

  • Prezintă caracteristicile produsului, pachetelor de servicii și explică beneficiile aferente;

  • Actualizează și îmbunătățește periodic bazele de date/portofoliul clienților contactați;

  • Identifică necesitățile clienților și oferă serviciile potrivite acestora.

Beneficii:

  • Bonuri de masă;

  • Contract pe perioadă nedeterminată;

  • Dezvoltarea abilităților de comunicare și negociere;

  • Posibilitatea de a lucra part time (4-6 ore);

  • Oferta 7card care îți oferă reduceri la accesul în săli de fitness și activități de tip outdoor.

Descrierea companiei

Computer Generated Solutions ( CGS ) este o companie americana, unul dintre cei mai importanti furnizori de solutii de outsourcing, companie listata in primele 15 cele mai bune de acest tip din lume.

Ca angajat CGS Romania vei beneficia de un program flexibil cu posibilitate de a lucra cu norma intreaga sau cu jumatate de norma, in functie de posibilitatea ta.

​ Te vei alatura unei echipe entuziaste si dinamice ce te va ajuta la dezvoltarea carierei de succes, intr-un mediu atractiv de lucru.

Vei participa la sesiuni de formare si traininguri intensive pentru a iti imbunatati cunostintele si pentru a putea sa iti indeplinesti sarcinile.

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 268888029