Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Brasov
  6. Romana - Brasov

Anuntul este dezactivat

Postat 06 mai 2021

Consultant partener vânzări B2B

  • Tip job

    Full time

  • Brasov, Brasov

  • Recrutare la distanta

  • Mobilitatea postului: Munca la distanta

Descriere

Consultant intern în vânzări B2B, intre 600-800 de euro/luna cu posibilitatea de crestere, in functie de munca pe care o depuneti. Este un loc de munca in care atentia, persuasivitatea si rabdarea va pot garanta castiguri de peste 1000 de euro, de asemenea, veți avea capacitatea de a lucra din confortul propriei case.

Dacă sunteți o persoană pozitivă, muncitoare, cu abilități excelente de comunicare, care doreste să se dezvolte intr-o cariera de vanzari, acum este ocazia perfectă pentru a vă alătura echipei noastre.

 Forța noastră de vânzări interna se extinde rapid și avem noi pozitii disponibile pentru rolul de consultant Partener vânzări B2B.

Propunerea nu se oprește aici. Va vom pregăti prin sesiuni periodice de training, astfel încât să reușiți. Vă punem la dispozitie instrumentele necesare pentru a excela!

Descrierea parteneriatului și a responsabilitatilor:

Prezentarea serviciilor si produselor Telekom atat catre clienții existenti cat si către clientii noi, în vederea vânzării, într-un mod consultativ, adaptat nevoilor de comunicare.

Contactarea tuturor clienților potențiali în timp util, pentru a atinge ratele de conversie necesare și obiectivele de valoare.

înțelegere completă și detaliată a obiectivelor de afaceri ale clientilor înainte de a recomanda soluții digitale de comunicare.

Ce abilități sau experiență cautam:

Experiență anterioară de peste 2 ani într-o altă companie care vinde soluții B2B într-un mediu similar de vânzări sau call center.

Pasiune pentru promovarea de produse digitale către clientii business.

Abordare orientată către client.

Abilitatea de a se integra usor și rapid în cadrul unei echipe.

Persoana auto-motivata și dornica de autodepășire.

Experiență dovedită a atingerii obiectivelor de vânzări anterioare și / sau a KPI-urilor.

Disponibilitatea de a învăța noi sisteme și instrumente CRM.

Business focus

Abilitatea de a promova servicii de dezvoltare a businessului.

Ce beneficii sunt incluse:

Un pachet competitiv format dintr-un venit in medie de 600-800 de euro/luna, comision, plus posibilitatea de a creste aceasta valoare in functie de performanta atinsa.

Plus un bonus trimestrial de 500 de euro pentru atingerea obiectivelor lunare, constant.

Work from home – 100%

Oportunități de dezvoltare - team leader, specialist HR, trainer

Asigurarea privata de sănătate.

Formare periodica și acces la instrumente interne de self-knowledge.

ID: 219256603Report this ad

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din