2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Agenti turism
  5. Agenti turism - Suceava
  6. Agenti turism - Radauti
Postat 10 aprilie 2024

Consultant in turism- Agentia de turism Happytour Radauti

Localizare

Radauti

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 25006726

Descriere

Ce căutăm:

Căutăm o persoană pasionată de turism, motivată de rezultate și care își dorește să urmeze o carieră în domeniul turismului pe termen mediu si lung.

Candidatul Ideal

·        Studii superioare;

·        Experiență de minim 2 ani în domeniu (sau în domeniul vânzărilor) - condiție obligatorie;

·        Excelente abilități dе comunicare și vânzare;

·        Orientare către client și către cerințele pieței de turism și călătorii ;

·        Capacitate dе a lucra constructiv în echipă;

·        Cunoștințe solide de operare PC și a pachetului Microsoft Office;

·        Candidatul ideal trebuie să aibă o atitudine pozitivă, să fie ordonat, cu încredere în forțele proprii și spirit proactiv;

·        Cunoștințe de limba engleză;

Ce oferim:

·       Mediu de lucru tânăr și profesionist, atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă;

·       Pachet salarial motivant

·       Bonus din vânzări în funcție de performanță;

·       Infotrip-uri pentru dezvoltare profesională asigurate de angajator (minim 1 pe an)

·       Reduceri la vacanțele personale.

Responsabilitățile tale vor include:

  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai bune soluții personalizate;

  • Planificarea, organizarea și vânzarea de vacanțe și călătorii;

  • Ofertarea și rezervarea de bilete de avion, cazare și alte servicii conexe;

  • Construirea și menținerea unei relații excelente cu clienții pe întreaga derulare a procesului de vânzare - prelucrare, rezervare, emitere, facturare, emitere documente de călătorie;

  • Respectarea procedurilor de lucru specifice activității desfășurate , precum și alte proceduri agreate și implementate în companie.

  • Menținerea relațiilor cu partenerii și furnizorii de servicii turistice.

Dacă ești gata să îți transformi pasiunea pentru călătorii într-o carieră și să te alături echipei Happytour Rădăuți, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție în care să ne povestești de ce ești candidatul ideal pentru acest rol.

                        Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Localitate

Radauti,

Suceava

Suceava, Radauti
ID: 265951376