Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Satu Mare
  5. Alte locuri de munca - Satu Mare
Postat 10 iulie 2024

Consultant fonduri europene

Salariu

2 700 - 5 000 lei

Localizare

Satu Mare

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 37956371

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Suntem o companie de consultanță cu o experiență vastă în accesarea și gestionarea fondurilor europene. Misiunea noastră este de a sprijini organizațiile și întreprinderile în realizarea proiectelor lor prin obținerea de finanțări nerambursabile.

Responsabilități:

  • Identificarea oportunităților de finanțare din fonduri europene și naționale.

  • Elaborarea, redactarea și depunerea cererilor de finanțare pentru proiectele clienților.

  • Gestionarea întregului proces de accesare a fondurilor europene, de la idee până la implementare.

  • Monitorizarea și raportarea stadiului proiectelor, asigurându-se de respectarea termenelor și obiectivelor stabilite.

  • Colaborarea strânsă cu autoritățile de gestionare a fondurilor și cu beneficiarii.

  • Realizarea de analize și studii de fezabilitate pentru proiectele propuse.

  • Oferirea de suport și consultanță clienților pe durata implementării proiectelor.

Cerințe:

  • Studii superioare în domenii relevante (economie, finanțe, administrație publică, drept, etc.).

  • Experiență minimă de 3 ani în consultanță pentru accesarea fondurilor europene constituie avantaj.

  • Cunoștințe solide despre programele de finanțare disponibile și procedurile de accesare a fondurilor.

  • Abilități excelente de comunicare și redactare.

  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

  • Cunoștințe avansate de limba engleză (scris și vorbit).

  • Cunoștințe de operare PC (MS Office, programe specifice).

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv, în funcție de experiență și performanță.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

  • Un mediu de lucru dinamic și motivant.

  • Posibilitatea de a lucra la proiecte de impact și de a contribui la dezvoltarea comunității.

Cum să aplici: Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul

Te rugăm să specifici în subiectul email-ului: „Aplicare Consultant Fonduri Europene – [Numele tău]”.

Notă: Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 246319832

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau