2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Brasov
  6. Reprezentanti vanzari - Brasov
Postat 11 aprilie 2024

Consultant financiar

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Oportunitate de Carieră: Consultant financiar

Suntem în căutarea unor persoane motivate, ca tine, pentru a se alătura echipei noastre și a împărtăși viziunea noastră de a ajuta oamenii în educația financiară și gestionarea eficientă a banilor.

Profilul căutat:

• Absolvent de studii superioare cu diplomă de licență

• Cunoștințe medii în MS Office

• Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii

• Atitudine proactivă și spirit de echipă

• Integritate și dorința de a răspunde la nevoile clienților

Ce îți oferim:

• Program de instruire complet

• Sprijin constant și mediu de lucru stimulant

• Program flexibil și oportunitatea de avansare

• Venit: 5000- 8000 RON

Beneficii:

• Bonus de performanță

• Training-uri și cursuri specializate

• Certificări/Atestate

• Teambuilding-uri / excursii

• Birou într-o clădire nouă din Brasov

Responsabilitățile tale:

Vei intermedia asigurări și soluții investiționale, oferind soluții personalizate clienților și ajutându-i să-și atingă obiectivele financiare.

Dacă te regăsești în această descriere, contacteaza-ne la 07******52 pentru mai multe detalii.

Alătură-te echipei noastre pentru o carieră plină de satisfacții profesionale!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268879938