2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Cluj
  6. Operatori date - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Consultant Educational - Remote - Marea Britanie

Salariu

3 000 - 10 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3

Compania iLearn UK din Londra, angajeaza consultanti educationali. Jobul este remote, din confortul locuintei tale din Romania.

Candidatul ideal:

- Experienta in customer services sau vanzari

- Abilitatea de a stabili conexiuni și de a gestiona relații

- Abilitatea de a comunica eficient, atât oral, cât și în scris

- Capacitate dovedită de a respecta termenele limită strânse.

- Competență în MS Office

- Abilități excelente de gestionare a timpului și capacitate de prioritizare a muncii

- Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor

- Ai locuit anterior in Marea Britanie si cunosti cum functioneaza sistemul de acolo;

- Ai cunostinte de limba engleza minim B1 vorbit si scris.

- Stii sa lucrezi in echipa, esti prietenos, perspicace;

- Atitudine profesionala, respectuoasa in relatie cu colegii, dar si cu clientii;

- Experienta in a lucra supervizat in birou;

- Excelente abilitati de time-management si self-control.

- Atentie la detalii;

- Abilitati de cercetare;

Descrierea jobului:

I-Learn UK colaboreaza in parteneriat cu o lista larga de Universitati si Colegii acreditate recunoscute international, asadar pozitia de consultant educational include:

- Ofera informatiile necesare legate de institutiile de invatamant dar si de cursurile oferite de acestea.

- Menține documentația și procesele legate de recrutare.

- Intocmirea dosarelor de admitere.

- Urmăriți meticulos întrebările clienților pentru cursuri full-time și part-time, înregistrând toate activitățile în mod corespunzător în cadrul sistemului CRM.

Program de lucru:

  Luni – Vineri 11:00 – 19:00

  Sambata: Prin rotatie

Pauza: 1 ora

Oferim:

- salariu avantajos

- sistem de bonusare

- perioada de training platita

iLearn UK is an established student consultancy company with a proven track record of helping students find and apply for the right academic and vocational courses, as well as to find the financial support they need to complete their courses.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 258054988