1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 6

Anuntul este dezactivat

Postat 02 iunie 2021

Consultant Clienți Business - București

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Suntem în căutarea unei persoane comunicative, cu bune abilități de negociere pentru postul de Consultant Clienți Business.

Ne dorim să ai:

-Abilități de negociere și vânzare;

-Abilități native de comunicare;

-Abilități de ascultare activă;

-Abilitatea și disponibilitatea de a lucra în echipă;

-Capacitatea de a se adapta cu ușurință la schimbările metodelor de lucru;

Responsabilitățile postului:

-Reține clienții care își declară intenția de a rezilia contractul de servicii încheiat, respectând procedurile de lucru în vigoare;

-Pregătește informațiile necesare procesului de negociere în vederea reținerii clienților, utilizând bazele de date disponibile în sistemele IT;

-Contactează clienții care solicită rezilierea contractului de servicii in termenul prevăzut în instrucțiunile de lucru;

-Identifică motivul solicitării de reziliere;

Beneficii oferite:

-Vei face parte dintr-o echipă de profesionişti, pregătită într-o companie multinaţională și vei lucra pentru cel mai puternic brand de telecomunicaţii din România;

-Îţi vei dezvolta abilităţile de negociere / vânzare, alăturându-te celei mai profesioniste echipe de retenție din România;

-Vei câștiga o experiență valoroasă în cadrul unei companii multinaționale din industria de telecomunicații.

-Mediu oportun pentru dezvoltarea viitorilor agenți și manageri de vânzări.

Program stabil;

Pachet salarial atractiv;

Aplică acum și un recruiter te va contacta pentru mai multe detalii.

Mulțumim pentru interesul și aplicația dumneavoastră, ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații potriviți cerințelor postului.

S.C. Agenția de Servicii Professional S.R.L. este înregistrată ca operator de date cu caracter personal. Având în vedere prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor Personale vă rugăm ca, înainte de a aplica la anunțul de angajare, să consultați pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

ID: 217814300Report this ad

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din