2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 08 aprilie 2024

Consiliera vanzari magazin mobila

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

§ Experiența nu este necesară dar constituie un avantaj;

§ Persoane dinamice, cu inițiativă, orientate către rezultate și performanță;

§ Responsabilitate, seriozitate, implicare;

§ minim studii medii;

Condiții:

§ Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

§ Concedii conform legislației;

§ Asigurăm training și suport permanent în desfășurarea activității.

§ Salariul, bonusurile sunt acordate fără întârzieri, de fiecare dată;

§ Oferim un pachet salarial (cu posibilitatea negocierii în funcție de experiență și rezultate) + bonusuri

Responsabilități:

·    Consilierea si oferirea solutiilor potrivite conform nevoilor clientului;

·   Procesarea cererilor de oferta pana la inchidere;

·   Verifică calitativ și cantitativ produsele primite;

·   Recepționează marfa și întocmește documentele de recepție a mărfii;

·   Efectuează lunar (sau când este cazul) stocul de marfă;

·   Raportează lunar rezultatele activității de gestiune a stocului;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268741341