2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 6
Postat Azi la 13:21

Consilier vanzari showroom gresie si faianta Bucuresti

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

REPREZENTANT VÂNZĂRI SHOWROOM BUCURESTI

Dacă ești atent la detalii, deții abilități de comunicare și lucrezi în echipă, ești candidatul ideal pentru Orient Ceramic!

BENEFICII:

- Salariu lunar fix;

- Comision lunar în funcție de realizare target, care poate genera salariu de peste 4.500 lei net;

- Bonuri de masă;

- Prime de Sărbători în funcție de rezultatele societății;

- Permisiune de a lipsi pentru scurt timp de la locul de muncă, în limita a 12 ore lunar;

- Beneficii la achiziționarea produselor din portofoliul companiei;

- Siguranța unui parteneriat pe termen lung în cadrul grupului de firme.

Posturi disponibile:

- București:  3 posturi disponibile (Showroom Orient Ceramic – Str. Valea Cascadelor);

Cerințe profesionale:

- Studii medii;

- Experiența profesională în domeniul vânzărilor de plăci ceramice sau piatră naturală constituie avantaj;

- Bune abilități de lucru cu pachetul MS Office;

- Bune abilitați de comunicare si relaționare cu clienții societății.

Descrierea jobului

- Promovarea și vânzarea produselor companiei (gresie, faianță, piatră naturală, mozaic, tapet etc.) către utilizatorii finali;

- Întocmirea documentației de gestiune (facturare, registru de casa etc.);

- Recepționarea mărfurilor și inventarierea produselor din showroom, atunci când este cazul.

Descrierea companieI: Orient Ceramic activează pe piața materialelor de construcții începând cu martie 2005, devenind în scurt timp liderul zonal și unul dintre principalii jucători la nivel național în importul, distribuția și comercializarea plăcilor ceramice, cu un volum de achiziții de peste 2.000.000 metri pătrați importați anual.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 245696323