2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 5
Postat 07 aprilie 2024

Consilier vanzari rochii de mireasa

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Eden Bride cauta o persoana dinamica, amabila, pasionata de moda, care sa ofere consultanta clientilor in ceea ce priveste alegerea rochiei de mireasa. Candidata ideala este o persoana comunicativa, mereu cu zambetul pe buze, dinamica, organizata, cu pasiune pentru moda in general si rochii de mireasa in special, cu rezistenta efort fizic si intellectual si careia ii face placere sa lucreze cu oamenii.

Responsabilitati

- consilierea viitoarelor mirese in alegerea rochiei pentru nunta - vanzarea si promovarea produselor

- programarea si efectuarea probelor de rochii

- gestiunea produselor din magazin - evidenta si coordonarea comenzilor Cerinte

- Simt estetic dezvoltat

- Experienta in domeniul vanzarilor (in domeniu) constituie un avantaj

- Bune abilitati de comunicare si orientare catre client

- Dinamism si initiativa

- Tinuta si prezenta impecabila

- Disponibilitate program prelungit, flexibilitate

- Responsabilitate si seriozitate

- Flexibilitate si spirit de echipa. Oferta

- Salariu atractiv cu bonus din vanzari

- Mediu de lucru tanar si dinamic

- Perspective de dezvoltare profesionala. Un mediu de lucru frumos (rochii de mireasa superbe si accesorii), o echipa tanara si entuziasta, sansa de a contribui la realizarea unui vis pentru viitoarele mirese, posibilitate promovare, sediu central aproape de metrou.

Program de lucru

- 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi

- de Marti pana Vineri de la 12:00 - 20:00

- Sambata de la 09:00 la 16:00

Persoanele interesate ne pot contacta la telefon 07********48 sau pot trimite cv pe email.

Te asteptam cu drag sa faci parte din echipa Eden Bride!!!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 246541624