2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 22 aprilie 2024

Consilieri vânzări parfumuri orientale- Felicia Cente și Era Park Iași

Salariu

2 500 - 3 800 lei

Localizare

Iasi

Descriere

DESCRIERE

Locatii: Carrefour Felicia și Era Park Iasi.

Program in doua schimburi.

Salariu parte fixa plus bonusuri din vanzari peste medie.

Task principal: Impartirea de testere catre potentialii clienti.

Candidatul Ideal

· Abilități dе prezentare, claritate, concizie;

· Abilități excelente de comunicare și o atitudine proactiva;

· Capacitatea de ascultare și consiliere a clienților;

· Capacitatea de organizare și planificare a activităților;

· Cunoștințe în domeniul industriei parfumurilor;

· Abilități de operare a calculatorului.

Descrierea jobului

· Respectarea instrucțiunilor și procedurilor de lucru specifice fișei postului;

· Promovarea activă a produselor companiei;

· Realizarea planului lunar de vânzări;

· Cunoașterea și respectarea strategiilor companiei (produsele și campaniile desfășurate);

· Idеntificareа nеvoilor clienților și ofеrirеa de soluții conform аșteptării acеstorа;

· Înregistrаrеа vânzărilor pe cаsa dе marcat, în programul SmartBill și POS bancar;

Ce îți oferim:

· Salariu competitiv corelat cu experiența și abilitățile dovedite;

· Comision la atingerea anumitor targeturi de vanzare;

· Mediu de lucru profesionist și oportunitatea dezvoltării carierei;

· O industrie interesantă, cu un mediu provocator care te va stimula să crești ca profesionist.

Descrierea companiei

Parfumuri arabesti Parfumuri frantuzesti Parfumuri auto

Va rugam atasati Cv!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 252083893