2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 1
Postat 19 aprilie 2024

Consilier vanzari MOBILIER Personalizat

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea postului

  • Principala responsabilitate este de a consilia clientii (atat telefonic cat si face-to-face in cadrul intalnirilor programate in showroom). Potentialii cumparatori vor fi atrasi prin diverse canale alternative, astfel job-ul nu presupune cautare activa de clienti, ci doar consilierea persoanelor interesate;

  • Consilierul le ofera clientilor cele mai bune solutii de mobilier la comanda si prezinta acestora materialele si accesoriile din showroom si din cataloage;

  • Optional: Pregatirea desenelor, schitelor si proiectarilor pentru clienti – pentru aceasta responsabilitate e necesara cunoasterea unui program de proiectare . De asemenea pregateste desene pentru echipa de productie, dupa specificatiile exacte ale proiectului agreat cu clientul;

Aptitudini necesare:

  • Bune abilitati de prezentare si vanzare;

  • Experienta in domeniul mobilierului/ designuliui interior;

  • Persoana ingrijita, cu aspect fizic placut si abilitati de comunicare eficienta.

  • Constituie un avantaj: cunoasterea programelor de proiectare arhitecturala (SketchUp / Autocad, etc);

Avantajele postului:

  • Salariu fix (in functie de experienta si cunostinte);

  • Comisioane din vanzari (grila de comisionare);

  • Parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o companie in continua crestere.

Jobul este in Strada Iulia Hasdeu, nr, 3 sector, Bucuresti- Showroom mobilier

Daca ai pregatirea necesara si bifezi toate conditiile de mai sus, te vrem in echipa noastra!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269182970