2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 29 aprilie 2024

Consilier Vanzari Magazin Online - Produse Cosmetice

Salariu

2 300 - 2 900 lei

Localizare

Iasi

Ne dezvoltăm echipa cu o persoană serioasă, cu bune abilități de organizare și atenție la detalii.

Candidatul Ideal

  • Detii experiența anterioara in domeniul magazinelor online, depozit sau servicii logistice.

  • Esti o persoana riguroasa, constiincioasa si ai un simt ridicat al responsabilitatii;

  • Iti place sa lucrezi in echipa;

  • Ai abilitatea de a invata repede produsele;

  • Esti o persoana atenta la detalii, serioasa si organizata;

  • Ai disponibilitate pentru efort mediu sustinut

  • Ai un nivel mediu de utilizare PC;

  • Locuiesti in zona Hlincea sau Frumoasa/Poitiers reprezinta un beneficiu pentru tine

Descrierea jobului

Enumeram mai jos principalele atributii ale jobului:

  • Preluarea comenzilor online si telefonic, ambalarea acestora, conform factură/comandă;

  •  Generarea documentelor (factură + AWB);

  •  Verificarea produselor și ambalarea conform cerințelor, Etichetarea produselor;

  •  Etichetarea coletelor și așezarea acestora în zona destinată fiecărui curier în parte;

  •  Pastrarea legaturii cu clientii magazinului;

  •  Gestionarea retururilor;

  •  Receptia si verificarea marfii primite;

Beneficii:

  • Stabilitate.

  • Mediu de lucru placut, cu colectiv tanar

  •  Program de lucru: Luni – Vineri (08:00 – 17:00). Toate sambetele, duminicile si sarbatorile legale sunt libere

  •  Tip de colaborare: contract individual de muncă, perioada nedeterminată.

  •  Spor ore suplimentare 100%.

  • Salariul net 2300-2900 lei plus prime/bonusuri in fuctie de rezultate.

Nu facem interview telefonic, aplica cu CV atasat si te vom contacta noi.

Daca ai intrebari sau doresti mai multe informatii despre job aplica cu CV-ul tau si adaugă intrebarile tale in mesajul transmis prin Olx.

Aplica fara experienta doar daca esti deschis sa inveti repede produsele si procedurile de lucru, ai disponibilitate la efort si te misti repede si organizat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268716100